Matka Boża Nieustającej Pomocy

Matka Boża Nieustającej Pomocy

środa, 25 lutego 2015

"Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"

Drodzy rycerze MBNP!
Czasami słyszymy że mimo szczerej modlitwy nasze prośby nie zostają spełnione. Pamiętajmy, że to nie są czary i nasze prośby zostają spełnione jeśli taka jest wola Boga. Musimy się modlić za każdym razem z pełną wiarą, jeśli jednak nasze prośby nie zostaną wysłuchane to widocznie Bóg ma wobec nas inny plan. Często zamiast realizacji naszej prośby otrzymujemy inną łaskę, której się nie spodziewaliśmy. I często nawet takiej „nowej” łaski nie zauważamy. Trwajmy w modlitwie, a na pewno otrzymamy stosowne łaski.
Zapraszam do dyskusji na ten temat w komentarzach. Podzielmy się z innymi informacją o łaskach jakie otrzymujemy od Matki Bożej po naszych modlitwach i dajmy świadectwo, że nasze prośby zostają wysłuchane.

3 komentarze:

 1. Ja modliłem się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w najtrudniejszej chwili mojego życia i mnie wysłuchała :) Błagałem wtedy o łaskę dla bliskiej mi osoby i tak mocno wierzyłem, że ją otrzymam aż w moich oczach pojawił się cud. Wiedziałem że tylko Matka Boża jest w stanie okazać mi taką łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się. Modlitwa nie jest stuprocentową gwarancją spełnienia naszych próśb, choć bardzo często zostają wysłuchane. Czasami jednak otrzymujemy inne łaski. Trzeba je tylko dostrzec

  OdpowiedzUsuń
 3. Good post. I absolutely appreciate this site.
  Keep it up!

  OdpowiedzUsuń